Про компанію "Харків-авто"

Компанія "Харків-авто" є регіональним представником найбільшої Української Автомобільної Корпорації "УкрАвто" в Харкові і Харківській області.

На сьогодні ми представляємо модельний ряд легкових автомобілів таких відомих брендів як: Mercedes-Benz, КІА, Opel, Chevrolet, ЗАЗ, ЛАДА, Chery.

Наше підприємство має 4 автосалони в м. Харкові і 4 в області, мережу сервісних центрів, автомагазинів, склад-накопичувач автомобілів і запасних частин.

Комерційний центр по торгівлі автозапчастинами має найбільший оптово- роздрібний склад автозапчастин в східному регіоні України і увесь асортимент оригінальних запчастин, постачання яких здійснюється безпосередньо від виробника.

У нас ви можете придбати будь-які запчастини моторні мастила і аксесуари для Вашого автомобіля за гуртовими цінами від ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників. Асортимент авто-товарів із складу компанії "Харків-авто" включає більше 30000 найменувань.

Сервісні центри "Харків-авто" - це сучасне устаткування, кваліфікований персонал, швидка і точна комп'ютерна діагностика, наявність необхідних оригінальних запчастин і грамотна робота співробітників. Діагностика і ремонт автомобілів виробляється на сертифікованих СТО з використанням новітніх технологій і на сучасному устаткуванні Bosch, Hofmann, Standax.

Розроблена ціла програма для корпоративних клієнтів, що включає унікальну систему знижок при купівлі автомобіля і сервісному обслуговуванні, консультації при купівлі в кредит.

Ми раді надати Вам широкий асортимент модельного ряду в будь-якій колірній гаммі і будь-якій комплектації з передпродажною підготовкою і післягарантійним обслуговуванням.

Ми чекаємо Вас в "Харків-авто"!