Автомобіль Mercedes-Benz EQS SUV

Ціну уточнюйте у дилера

Характер EQ надзвичайного рівня.
Безшовні поверхні створюють елегантний симбіоз чіткості та динамічності зовнішнього вигляду. Ексклюзивні декоративні елементи в салоні та філігранні світлодіодні світильники розставляють акценти, а вишукана кольорова гама підкреслює відчуття простору.

У цифровому інтер'єрі нового позашляховика EQS багато нових цікавих елементів: наприклад, опціональний екран MBUX Hyperscreen, зображення на якому адаптується до ваших звичок, і великий проєкційний дисплей з доповненою реальністю.

Інтерфейс користувача нульового рівня.
Як тільки ви заводите новий позашляховик EQS, на дисплеї з'являється не просто будь-яка інформація, а саме та, яку зазвичай викликаєте. Система навчається на підставі ваших рішень і створює індивідуальний інтерфейс користувача.

Проєкційний дисплей MBUX із технологією доповненої реальності.
Віртуальний та реальний світи стають єдиним цілим: інформація про автомобіль, вказівки навігації та інформація про трафік графічно відображаються у полі вашого зору, не відволікаючи вас. Наприклад, над перехрестям, де потрібно повернути, відображаються великі напрямні стрілки. Це допоможе вам впевнено діставатися місця призначення навіть у складних дорожніх ситуаціях.

MBUX Hyperscreen.
Неперевершений дисплей MBUX Hyperscreen простягається по всій ширині передньої панелі. За елегантним склом знаходиться РК-дисплей водія, центральний мультимедійний дисплей та дисплей переднього пасажира, виконані за ультрасучасною технологією OLED.

Мультимедійна система MBUX High-End для задніх пасажирів.
Пасажири у задній частині нового позашляховика EQS отримують прямий доступ до контенту Mercedes-Benz User Experience за допомогою двох дисплеїв високої роздільної здатності діагоналлю 29,5 см (11,6 дюйма). Управління за допомогою сенсорного та голосового введення. Також можна замовити планшет MBUX для задніх сидінь, де дзеркально відображається вміст дисплея для дистанційного керування.

Автомобіль вас балуватиме і захищатиме всюди: наприклад, у новому позашляховику EQS, окрім семи сидінь, вас приємно вразять задні колеса з підрулюванням та дисплей DIGITAL LIGHT, що виводить інформацію на дорогу.