16.10

Скористайся спеціальною пропозицією від УкрАВТО: Осінній сервіс!

З 16 жовтня в мережі автосервісних центрів Української Автомобільної Корпорації діє спеціальна пропозиція, згідно умов якої Ви можете скористатись спеціальними цінами на ряд необхідних послуг сервісного обслуговування та ремонту автомобілів. За доброю традицією кожен автовласник може підготувати автомобіль до складних зимових умов із значним дисконтом на запасні частини та послуги.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ЦІНИ НА НЕОБХІДНУ ПОСЛУГУ ТА ЗАПИСУЙТЕСЬ НА СЕРВІС:
Шиномонтаж від 600 грн.

Вже давно всім зрозуміло, що "всесезонки" не "працюють", коли на термометрі мінус, а дорога вкрита снігом чи тонким шаром криги. Ні, ми не будемо зайвий раз нагадувати про необхідність заміни літніх шин на зимові, оскільки це про Вашу безпеку та безпеку Ваших супутників. Ми лише запропонуємо Вам дійсно привабливі ціни на послугу шиномонтажу. Ну і ясна річ, для Вашої зручності, краще, якщо візит до найближчого автосервісного центру буде заплановано!

"Розвал-сходження" від 600 грн.

Навряд чи Ви половину року їздили по бездоганних дорогах. На жаль, процес приведення доріг до ідеального стану йде не так швидко, як усім хотілось, тому потрапляння одним, чи парою коліс, в яму чи вибоїну, звичайна справа. Наслідками стає порушення встановлення кутів установки коліс, або, як то кажуть, "розвал-сходження". Результатом стає некоректна поведінка автомобіля під час керування, шини зношуються нервіномірно, а отже їх доведеться міняти раніше. Ми подбали, щоб ціна на послгугу була доступною для більшості! А візит до автосервісного центру можна запланувати!

Комплексна діагностика 300 грн.
Ви ніколи не нехтуєте своїм здоров'ям, знаємо це напевно, і так само дбаєте про свій автомобіль! Саме тому такий складний механізм потребує регулярної, хоча б два рази на рік, комплексної діагностики. Це дозволить Вам знати, що Ваш автомобіль в порядку і ні на що не "скаржиться", а раптом щоь і потребує уваги, то під час дії спеціальної пропозиції, на послугах та запасних частинах можна заощадити до 20%! Ну і само собою, для Вашої зручності краще записатись заздалегідь!

Спеціальні цінові умови дієють з 16 жовтня в мережі автосервісних центрів УкрАВТО для всіх автовласників, незалежно від того, чи на гарантії автомобіль чи ні, представлено цей автомобільний бренд офіційно в автосервісних центрах УкрАВТО або автомобіль було придбано в інших операторів ринку. Щоб отримати детальну інформацію щодо умов акції, що діє в мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО, достатньо звернутися до найближчого центру в Вашому регіоні або звернутись на гарячу лінію 0 800 507 717 .