Зварювальні роботи Харків-АВТО

У нашому автосервісному центрі "Харків-АВТО" ми пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту автомобілів будь-якої складності. Наші клієнти часто звертаються до нас з питань, пов'язаних зі зварювальними роботами, і ми маємо значний досвід в цій галузі. Ми ставимося до кожної зварювальної роботи з дбайливістю та уважністю, щоб забезпечити максимально якісний результат.

Ремонт/зварювання кузова автомобіля відбувається кваліфікованими вузькопрофільними майстрами на професійному обладнанні з використанням лише ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто.

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Клієнти часто звертаються до нас із запитом повернути кузов автомобіля до первинного вигляду. Залежно від ступеня пошкоджень майстри пропонують два варіанти: провести ремонт чи повну заміну кузова, якщо відновлення пошкоджених елементів буде коштувати дорожче, ніж його заміна. Зварювальні роботи виконуються для заміни або ремонту тріщин та косметичних дефектів піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків і т. д. 

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання – це швидкий та універсальний спосіб з'єднання окремих деталей, саме тому ця послуга доволі популярна в нашому АЦ "Харків-АВТО".

 

Етапи ремонту

На першому етапі відновлення автомобіля фахівці виявляють пошкоджену деталь та переносять її до спеціальної зварювальної майстерні. Після очищення, знежирення та висушування деталі починається її зварювання. Після завершення цього процесу деталь охолоджують і майстри переходять до завершального етапу відновлення. Вони шліфують зварені стики та прибирають нерівності з поверхні деталі. Далі деталь готують до фарбування. Якщо потрібно, отримані шви можуть бути оброблені інгібітором корозії для запобігання подальшого пошкодження.

 

 

Основні типи зварювання

Для зварювання алюмінієвих деталей використовують техніку MIG (Metal Inert Gas) або TIG (Tungsten Inert Gas). У процесі MIG-зварювання алюмінієвий дріт плавиться та зливається з деталлю за допомогою аргону, який запобігає виникненню окислення та інших дефектів. Техніка TIG-зварювання передбачає використання тонкого тигельного електрода, який нагріває алюміній до високої температури, а потім застосовується дріт або палиця для додавання матеріалу до зони зварювання. Результатом будуть міцні та герметичні зварні шви.

Для зварювання пластику використовують ультразвук або нагрівання. Зварювання ультразвуком передбачає використання високочастотних коливань, які створюють тертя між поверхнями пластику, що призводить до плавлення та з’єднання їх. 

Метод гарячого газового зварювання, що використовується для з'єднання металу за допомогою полум'я, також є дуже ефективним. Цей метод потребує великого досвіду та вправності, адже його застосовують для зварювання металевих труб, резервуарів та інших важких конструкцій. 

Кожне замовлення на зварювання потребує індивідуального підходу та визначення майстрами оптимального та безпечного методу зварювання.

На перший погляд зварювальні роботи проводяться легко та швидко. Але майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Акуратність при ремонті машин є дуже важливим аспектом. Робота з електрикою, зварювальними апаратами та іншими інструментами може бути шкідливою для здоров'я, якщо не дотримуватися необхідних заходів безпеки.

 

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: Харківська обл., смт Пісочин, вул. Надії, 15.