Автомобіль Mercedes-Benz B-Class хетчбек

Ціну уточнюйте у дилера

Новий В-Клас вражає ідеальним поєднанням спортивної динаміки, приємного комфорту, відчуття простору і значної універсальності. Він також йде в ногу з часом завдяки інноваційній концепції управління MBUX та сучасним можливостям мережевого зв'язку. Чи то в повсякденному житті, чи то на дозвіллі, цей різносторонній талант готовий до будь-якого життєвого виклику.

Неважливо, з якого ракурсу ви дивитеся на новий В-Клас: дизайн виглядає переконливо по всьому контуру. Зокрема, нове облицювання радіаторної решітки із зірчастим візерунком та новий дизайн фар забезпечують ще більш динамічний зовнішній вигляд. Що залишається незмінним: довга колісна база з короткими звісами, зручна висота посадки в автомобіль і чудова практичність, які характеризують В-Клас.

Окремо розташовані повністю цифрові дисплеї з новим дизайном екрану, високоякісні матеріали, куди не глянь, і чудове відчуття простору - тут дійсно все на своєму місці. Авангардний інтер'єр вражає чітким дизайном і високою функціональністю, новим багатофункціональним спортивним шкіряним кермом з поліпшеною логікою управління, комфортними сидіннями з оббивкою в нових кольорах і розширеним вибором елементів оздоблення.