Автомобіль Mercedes-Benz G-Class

Ціну уточнюйте у дилера

Новий G-Class - легенда на всі часи. Як на бездоріжжі, так і на дорогах, у будь-яких умовах його експлуатації, цей позашляховик вражає потенціалом своїх можливостей, сучасними допоміжними системами, екстраординарними ходовими якостями та безпекою. Нова підвіска, режими руху DYNAMIC SELECT, G-mode і три диференціала зі 100% блокуванням підвищують як комфорт при русі, так і маневреність - на будь-якій поверхні.

За вікнами - бездоріжжя. Всередині - лаунж-атмосфера. Хто сказав, що позашляховик не може бути комфортним? Може. Завдяки активним мультиконтурним сидінням, функціям управління комфортом ENERGIZING, автоматичній коробцій передач 9G-TRONIC, а також ходовій частині з адаптивними амортизаторами.

Тривалі нічні поїздки або рух у годину пік - Ваш G-Class відчутно зніме навантаження з водія, особливо при стресовій ситуації. Концепція, яка робить кожну поїздку на автомобілі Mercedes-Benz безпечної і неповторною, називається Intelligent Drive. Час, який Ви проводите за кермом автомобіля, не повинно проходити даремно. Це час для відпочинку.