Автомобіль Chery Tiggo 2 Pro

Ціну уточнюйте у дилера
Екстер'єр
Стильний дизайн

Спираючись на 20-річний досвід Chery Automotive, міжнародна команда інженерів та дизайнерів створила цей кросовер керуючись принципом «Мистецтво форми та змісту».

Цей принцип став провідним у переході від попереднього стилю бренду, де ключовим акцентом був образ тигра. Автомобілі з новим дизайном виглядають більш стильними та витонченими, при цьому отримавши свій впізнаваний образ.

Решітка радіатора та фари
Передня решітка Tiggo 2 Pro отримала свій впізнаваний 3-D «діамантовий» малюнок, що яскраво вирізняє авто серед однокласників. Фари розділені на два рівні – світлодіодні денні ходові вогні зайняли найвищу позицію на стику решітки радіатора та капоту, а основні фари розташовані ближче до дорожнього покриття, для максимально комфортного висвітлення дорожньої ситуації. Завдяки цьому передня частина виглядає яскраво та здається більш агресивною. 
Дизайн задньої частини
Ключовими дизайнерськими елементами виступають тривимірні задні ліхтарі та компактний спойлер Найбільш яскравим елементом є задні ліхтарі, причому, аби отримати максимальний ефект, габаритні вогні мають бути ввімкненими, тоді ви помітите та запам’ятаєте цей малюнок.
Деталі

Зверніть увагу на деталі: в куті задніх вікон розташовано напис "TIGGO" а вихлопні труби мають срібляну окантовку, а за рахунок подвійного вихлопу авто виглядає більш динамічним.

Інтер'єр
Передня частина салону

Весь дизайн інтер’єру переднього ряду сконцентрований на водієві та його комфорті. Це не означає що дизайнери не врахували пасажирів, аж ніяк, але головна увага приділена водієві. Подивіться як розташовані елементи управління всіма системами автомобіля та переконайтесь у цьому на власні очі.

Мультимедіа

Сучасна мультимедійна система з 9-ти дюймовим сенсорним екраном додає інтер’єру не тільки гармонійної естетики, але й практичної функціональності. Підключення до системи смартфона розширює можливості медіа-системи, дозволяючи використовувати застосунки вашого девайсу, синхронізація зі смартфонами відбувається за допомогою протоколу Mirror Link для Android та IOS. Центральний дисплей мультимедійної системи також відображає зображення з камери заднього виду, яка вміє динамічно проектувати траєкторію руху автомобіля допоміжними лініями. Окрім камери майстерно паркуватися допомагають задні парктроніки.

Багатофункціональне кермо

Більшість функцій управління медіа-системою винесено на зручне багатофункціональне кермо. Кермо має оптимальний діаметр, зручну товщину ободу та оздоблене штучною шкірою. Кермо з гідропідсилювачем, який вдало налаштовано, тому керування на різних швидкостях приємне та необтяжливе. 

Багаж

Chery Tiggo 2 Pro ніби створений для комфортних сімейних подорожей, адже окрім зручного салону автомобіль має вражаючий для свого класу потенціал для перевезення багажу. Максимальна місткість багажника складає 1240 літрів, при цьому спинки сидінь другого ряду складаються в пропорції 60/40. Якщо ж не складати другий ряд, то об’єм корисного простору буде на рівні 420 літрів, чого цілком достатньо для ваших речей.