19.10

Перше знайомство: Новий Mercedes-Benz E-Class вже в Україні.

15 жовтня на території концептуального шоу-руму AMG Performance Center, офіційний представник бренду Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО), провела всеукраїнську презентацію нового Mercedes-Benz E-Class.

 

Більш динамічний дизайн

Після оновлення модель вже в базовому варіанті отримала більш спортивний зовнішній вигляд разом з лінією виконання Avantgarde Exterior. Новий дизайн передньої частини із збільшеною кількістю хромованих елементів грає важливу роль в новому зовнішньому вигляді: решітка лінійки Avantgarde була перероблена, і тепер базова модель E-Class отримала дві хромовані горизонтальні і вертикальні високі чорні ламелі, що відмінно поєднуються з великою зіркою в центрі решітки радіатора . Хром і елементи блискучого чорного покриття на передньому бампері підкреслюють спортивний і елегантний вигляд. В якості опції доступна лінія виконання Exclusive Line, що відповідає своїй назві: особливий дизайн решітки радіатора, вертикальна зірка на капоті та відмінні хромовані елементи на передньому бампері підкреслюють це позиціонування.

Лінія виконання AMG з новим бампером в стилі моделей AMG Performance виглядає ще більш спортивно. Крім того, в варіантах Avantgarde і AMG Line на капоті видно характерні «ребра» потужності, підкреслюючи новий, більш агресивний дизайн. Уже в базовому варіанті E-Class комплектується світлодіодними фарами, а в якості опції пропонується світлодіодна система MULTIBEAM LED з 84 окремими світлодіодами, що не засліплює водіїв зустрічного транспорту і може включати систему дальнього світла ULTRA RANGE з дальністю світла до 650 метрів.

Системи-асистенти водія нового покоління

Новий E-Class оснащується новітнім поколінням систем, що асистують водія під час керування Mercedes-Benz. Це забезпечує особливо високий рівень активної безпеки: автомобіль відповідно відреагує в разі небезпеки, навіть якщо водій не помітить загрози. Автомобіль має високий рівень автономності, виконуючи замість водія цілий спектр рутинних завдань, наприклад, таких як паркування. Для того, щоб асистуючі системи «знали» про те, що водій тримає під контролем E-Class, водієві достатньо утримувати кермо, адже нове рульове колесо має накладку з датчиками, які реєструють тримає водій кермо, що робить використання допоміжних систем значно зручніше. У базі E-Class поставляється з Active Brake Assist, що в багатьох ситуаціях дозволяє запобігти зіткненню за рахунок використання автономного гальмування. При цьому деякі з функцій інтелектуального управління можуть бути додані в пакет систем допомоги водієві в якості опції.

Новий E-Class оснащений мультимедійною системою MBUX новітнього покоління (Mercedes-Benz User Experience). У базовому виконанні він має два великих 10,25 дюймових екрану, а в якості опції доступні два екрани по 12,3 дюйма.

Електрифікація силового агрегату робить ще один важливий крок вперед з оновленням моделі E-Class. Сім моделей доступні як плагін гібриди (дизель і бензин, седан і універсал, задній або повний привід). Лінійка високоефективних, малоеміссіонних і потужних бензинових двигунів включає набір агрегатів з діапазоном потужності від 156 до 367 л. с. (від 115 до 270 кВт), тоді як спектр дизельних від 160 до 330 л. с. (від 118 до 243 кВт).

Перші автомобілі вже доступні в дилерських центрах Mercedes-Benz в Україні. Особисто переконайтеся у всіх перевагах нового бізнес-седана E-Class.

Детальну інформацію про автомобілі Ви можете отримати у консультантів в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz, а також на сайті www.mercedes-benz.ua