21.05

Тримаємо лідерство: кількість клієнтів СК «Експрес Страхування» з ОСЦПВ зросла у 3,2 рази за перші 4 місяці 2024 року

Кількість клієнтів, які придбали поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, в січні-квітні 2024 року зросла у 3,2 рази. Це найбільший показник на ринку страхування цивільно-правової відповідальності України за цей період.

Виплати Компанії потерпілим з ОСЦПВ зросли на +119% і склали майже 19,4 млн грн. Середня сума збитку, яку виплатила СК «Експрес Страхування» за цей період, на 2% перевищила аналогічний показник на ринку і склала 37,4 тис. грн.

Зі збільшенням кількості клієнтів та виплат Компанія також прискорює процес врегулювання страхових подій. За підсумками квітня 2024 року середня кількість днів від дати заяви до дати виплати в СК «Експрес Страхування» скоротилась до 29,6 днів проти 43,5 днів у квітні 2023 року.

Нагадуємо, що на строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають три основні чинники:

визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно, і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами;
наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання;
висновок незалежного експерта – через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах суттєво скоротилась, а до тих, що залишились, є черги, що збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.

 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.